KURUMSAL

ÖZEL KAPLAN SÜRÜCÜ KURSU

1988’den bugüne gelen tecrübesi ve halkımızda oluşturduğu güven neticesinde yenilikçi yaklaşımımız ile öğrencilerimize, sürücülere ve sürücü adaylarına değer yaratmak,  doğruluk, dürüstlük, yasalara uygunluk, dönemimiz teknolojisinin en üstün kaynaklarıyla eğitimine devam eden, % 100 müşteri memnuniyeti hedefleyen ve toplumda bilinçli sürücüler kitlesi oluşturmak gibi değişmez temel ilke ile yola çıktık.

2006 yılında Türkiye’de ilk defa Konya’dan bir sürücü kursu olarak Uluslararası ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Belgesi aldık. Bununla da yetinmeyip , acemi eğitimi için donanımı üstün son model araç filosunu oluşturduk.

Kurucumuz SÜLEYMAN BONCUK ve tüm eğitim kadromuzla birlikte ilkelerimiz ile hedeflerimize ulaşmış olup , yeni hedeflerimize doğru dinamizim ve inancımızla yolumuzda ilerleyecegiz.

Kurumumuzda koşulsuz müşteri memnuniyeti temel prensibimiz olmaktadır. En iyi kadroyu oluşturup en iyi araçlamızla, klimalı sınıflarımız ,kantinimiz, açık hava terasımız ile yeni katılımcılarımız bekliyoruz .